Avdelinger:     Øvrige kontakter i G.Hagen gruppen:  
Sentralbord 78427900 post@ghagen.no   Sport1 - Hammerfest Senter 78411270 hammerfest@sport1.no
Libris 78427901 libris@ghagen.no   MIX - Hammerfest Senter 78417150 mix@ghagen.no
Kontorspar 78427903 kontorspar@ghagen.no   G.Hagen - Eiendom 78427913  per.arne.andreassen@ghagen.no 
Kontormaskiner 78427904  service@ghagen.no   Nissen Hammerfest Senter 78406420 leder@nissensenteret.no
Gull/Ur-Glass 78427905 gull.ur@ghagen.no        

 

Ansatte:      
Per Arne Andreassen
Daglig leder
Telefon: 78427913
Mobil:    90880027
per.arne.andreassen@ghagen.no
Mona Fjellheim
Økonomi / Regnskap
78427912 mona.fjellheim@ghagen.no
Svein Kristiansen
Butikksjef / Kontormøbler
78427914 svein.kristiansen@ghagen.no
Tina Navdal
Avdelingsleder Kontorspar
78427917 tina.navdal@ghagen.no
Geir Johansen
Butikkmedarbeider Kontorspar
78427918 geir.johansen@ghagen.no
Jørgen Kleivan
Salg / Service Kontormaskiner
78427915 jorgen.kleivan@ghagen.no
Ingmar Simonsen
Servicetekniker Kontormaskiner
78427916 ingmar.simonsen@ghagen.no
Nina Isaksen
Avdelingsleder Libris
78427921 libris@ghagen.no
Doris Hansen
Butikkmedarbeider Libris
78427920 libris@ghagen.no
Hilde Johnsen
Avdelingsleder Gull/Glass-Ur
78427922 gull.ur@ghagen.no

Besøksadresse:
Kirkegata 2
9600 Hammerfest

Postadresse:
Postboks 13
9615 Hammerfest

Bankforbindelse:
SpareBank1 Nord-Norge
4910.07.08630

Sentralbord:
Telefon: 78 42 79 00
E-post: post@ghagen.no


Copyright © 2015 | G. Hagen AS | All Rights Reserved.

NEW background map